Go to If I get smart with you....how will you know?
- Add a comment
- Go to Nancy That's Just the thing to do right now! $25K icebox & $13 ice cream!
Nancy's cost $15,000 and the ice cream was $18 per container. It was on Fox. Imagine her bar bills!
posted by
Corbin_Dallas
on April 18, 2020 at 6:58 AM
| link to this | reply
I wonder if she would help hand out food in those lines. Those are some nice appliances. Takes some money. Here I can't find a cheap little freezer. All they have are the 4 and 5 thousand dollar ones. Like, yeah! I had no idea they were that much and not commercial grade.
posted by
Sea_Gypsy
on April 17, 2020 at 4:19 PM
| link to this | reply
Talk about being tone deaf.
posted by
FormerStudentIntern
on April 17, 2020 at 7:44 AM
| link to this | reply